Server ve Sanal Sunucu Üzerinden Veri Kurtarma İşlemi

Sunucu (Server), herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara/sistemlere paylaştıran/dağıtan donanım veya yazılıma verilen genel isimdir. Burada temel nokta, sunucuların bir bilgisayar ağına bağlı olması.

Donanımsal olarak sunucuların, sorunsuz çalışmak üzere inşa edilmiş, güvenilir, çoklu kullanıcıya hizmet eden bilgisayar sistemleri olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, Adli Bilişim Hizmetlerinin bulunduğu bilgisayar sistemi bir sunucudur ve bu bilgiler Internet aracılığı ile siteyi ziyaret edenlere bilgiler dağıtılır/paylaşılır.

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları, herhangi bir modern işletim sistemini (ve bazı eski daha az yaygın olanları da dahil olmak üzere) her türlü arızalı sunucu donanımından kayıp verileri kurtarmak için uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Tek diskli sunucularından ve daha büyük çoklu sürücü sistemlerinden gelen verilerin kurtarılması için bize ulaşın.

server-sanal-sunucu-veri-kurtarma

Firmamız tarafından aşağıda yazılmış olan problemlerle ilgili olarak tüm sorunları uzman kadromuz aracılığı ile çözüme ulaştırılmaktadır.

  • Dosya sunucularından kayıp verileri kurtarma
  • Uygulama sunucularını geri yükleme
  • Kayıp web sunucusu verilerini alma
  • Sanal sunucu verilerini kurtarma
  • Özel veri kurtarma çözümleri