Veritabanları Üzerinden Veri Kurtarma İşlemi

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları tarafından yapılacak veri tabanlarına ilk müdahale kritik önem taşımaktadır. Veritabanları genellikle birçok yazılım ürününün ve işletmesinin tabanını oluşturur. Veritabanı dosyasında yaşanacak herhangi bir veri kaybı firmaları ciddi boyutta zarara uğratabilir.

veri-tabani-veri-kurtarma

Uzmanlarımız aşağıdaki veritabanları dosyalarıda dahil olmak üzere hemen hemen her tür veri kaybından kayıp hasarlı veya bozuk veritabanlarınızı onarabilmektedir.

  • Outlook ve PST Veri Tabanları Onarımı: E-posta (Outlook ve PST) dataları, yazılımsal, donanımsal ve veri kayıpları problemlerden dolayı çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda, kullanıcıların bilinçsiz müdahaleleri, süreci daha da olumsuz etkileyebilir ve onarım sürecini uzatabilir, hatta imkânsız hala getirebilir.

 

  • Microsoft My SQL Veri Tabanları Onarımı: En yaygın veri tabanlarından biri MySQL’dur. Veri tabanı dosyalarında bozulma olması olası bir problemdir. Virüs etkileri, donanım ve yazılım hatalarından ötürü kaynaklanabilir.

 

SQL Veri Tabanları Onarımı: Firmanızın SQL server üzerindeki dataları tehlikeli durumlara maruz kalabilirler. Yazılım ve donanım hataları sebebiyle, bir takım fidye virüsleri saldırılarına maruz kalıp çalışmayabilirler. Veri tabanlarınızda bozulmaya yönelik, arızalı bir süreç içerisine girebilirler