Tüm dijital delillerin tespitleri; uluslararası standartlardaki adli bilişim laboratuvarımızda, konusunda yılların tecrübesine sahip adli bilişim mühendislerimiz tarafından, güvenilir ve denetlenebilir şekilde yapılarak, Türk hukuk sistemi ile uyumlu şekilde raporlanmaktadır.
hdd-veri-kurtarma

Hard Disk / SSD

Adli Bilişim Hizmetleri bünyesinde bulundurduğu veri kurtarma uzmanları sayesinde mekanik harddiskler ve SSD diskler üzerinde aşağıda yazılmış olan problemlerle ilgili olarak tüm sorunları çözüme ulaştırmaktadır.

Detaylar
nas-das-san-veri-kurtarma

Nas/Das/San

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları yapılacak olan ilk müdahale kritik önem taşımaktadır. NAS/DAS/SAN veri kurtarma hizmetlerimizi detaylı analiz çalışmaları sonrasında yapmaktayız.

Detaylar
veri-tabani-veri-kurtarma

Veritabanı

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları tarafından yapılacak veri tabanlarına ilk müdahale kritik önem taşımaktadır. Veritabanları genellikle birçok yazılım ürününün ve işletmesinin tabanını oluşturur.

Detaylar
cctv-veri-kurtarma

CCTV - DVR Kamerası

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları tarafından CCTV ve DVR cihazları üzerinden %90 başarı oranı ile veri kurtarmaktadır.

Detaylar
sanal-sunucu-veri-kurtarma

Server / Sanal Sunucu

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları, her türlü arızalı sunucu donanımından kayıp verileri kurtarmak için uzmanlığa ve deneyime sahiptir.

Detaylar
raid-veri-kurtarma

Raid

Bir RAID dizisinin en temel düzeylerde nasıl çalıştığının arkasındaki çeşitli matematik ilkelerini anlayarak, uzmanlarımız sorunun altta yatan nedenine bakılmaksızın kayıp verilerinizi kurtarabiliriz.

Detaylar
hafiza-karti-veri-kurtarma

Hafıza Kartı

Adli Bilişim Hizmetleri veri kurtarma uzmanları tarafından usb bellek ve hafıza kartlarındaki bozulmuş veya silinmiş verilerinizi kurtarabilir. Kullanıcılar zaman zaman veriye ulaşma konusunda USB bellek ve SD kartlarla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirler.

Detaylar
sifreli-disk-veri-kurtarma

Şifreli diskten veri kurtarma

Adli Bilişim Hizmetleri şifreli cihazlardan veri kurtarma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. İnternet ortamında edinebileceğiniz bilgilerin şifreli harddisk açma konusunda da çok başarılı sonuçlara ulaştırmayacaktır.

Detaylar

VERİ KURTARMA HİZMETİ

ADLİ BİLİŞİM HİZMETLERİ Uzman kadrosu tarafından verilen veri kurtarma hizmeti, kaybolan dijital verileri geri kazandırılması için verilen bir servistir. Veri kurtarma hizmetini sunan firmanın profesyonelliği çok önemlidir, firmamız profesyonel veri kurtarma cihazları ile yaptığı hizmet ile harddisk içeriğindeki veriler, çok fazla hasar almış olsa hatta depolama diski fiziksel olarak hasar almış olsa bile kurtarabilmektedir.

Veri kurtarma hizmeti veren kişiler depolama aygıtları ve işleyişleri hakkında profesyonel bilgiye sahip olan kişiler ve profesyonel donanımlarla çalışan kişilerdir. Kişisel bir bilgisayar kullanıcısı bedava ya da 100 dolara kadar olan yazılımlar kullanarak verileri kurtarmaya çalışırken, veri firmamız binlerce dolar değerinde yazılımlarla kurtarma işlemlerini gerçekleştirir. Vermiş olduğumuz veri kurtarma hizmetleri aşağıda sunulmuştur.

  • RAID sunucularından, sabit disklerden (masaüstü bilgisayarlar, dizüstü veya dizüstü bilgisayarlar) veri kurtarma
  • IDE, EIDE, SATA, PATA, USB ve FIREWIRE sabit disklerinden ve sabit disklerinden veri kurtarma
  • Dizüstü Bilgisayar Sabit Diski Veri Kurtarma
  • Masaüstü Sabit Disk Veri Diski Kurtarma
  • NAS Veri Kurtarma
  • SSD Veri Kurtarma
  • Harici Sabit Disk Veri Kurtarma
  • Mac Verileri ve Dosyaları Düzeltme