Dijital materyaller içerisinde günlük kullanımda en çok zaman harcanılan ve kişisel verilerin en fazla barındırıldığı cep telefonu ve tabletler üzerinde veri kurtarma işlemi gerçekleştirilebilir. Kişiye ait cep telefonu, tablet vb. mobil cihazlar üzerinde adli kopya alma ve ver kurtarma işlemi alanında uzman kişilerce yapılmalıdır. Yapılacak veri kurtarma işlemi sonucunda;

-Cep Telefonu Rehber Kurtarma,

-Cep Telefonu Mesaj Kurtarma,

-Cep Telefonu Resim Kurtarma,

-Cep Telefonu Video Kurtarma,

-Cep Telefonu WhatsApp Kurtarma,

-Cep Telefonu Konum Bilgisi,

-Cep Telefonu Facebook Messenger Mesajları Kurtarma,

-Cep Telefonu Instagram Mesajları Kurtarma,

-Cep Telefonu Şifre Atlama / Şifre Kırma işlemleri ve birçok veri kurtarma işlemi uzman ekibimiz tarafından yapılabilir.

Mobil cihazlar (cep telefonu, tablet) içeriklerinde yapılacak imaj alma, veri kurtarma ve analiz işlemleri uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle incelenip, sonuçlar tarafınıza raporlandırılarak teslim edilir.

Cep telefonu veri kurtarma sonucundan cep telefonu içeriğinden elde edilen ve talebe yönelik istenilen tüm veriler hukuki süreçte yardımcı olabilmek adına CMK 67. Ve HMK 293. Madde çerçevesinde uzman ekibimiz tarafından uzman görüşü hazırlanır. Cep telefonu veri kurtarma işlemi sonucunda elde edilen tüm veriler / delil sayılacak veriler uzman görüşü raporu içerisine detaylı olarak aktarılır.

Cep telefonu veri kurtarma ve tablet veri kurtarma işlemlerinizde uzman ekibimiz her zaman en fazla veriyi elde ederek tarafınıza teslim edecektir.